Yolcu Bilgilendirme Yazılımı Nedir

 

Toplumların gelişmesi, büyük şehirlerdeki nüfus yoğunluğunun git gide artması, insanların günlük yaşantısındaki inanılmaz hız ve her geçen gün insanlığa farklı imkanlar sunan teknoloji... Hayatımızın hemen hemen her noktasında karşımıza çıkan Digital Signage teknolojisi artık seyahat sektörü için de olmazsa olmazlar arasında. "Yolcu Bilgilendirme Yazılımı" ile toplu ulaşım sektöründe, ciddi değişimler yaşanırken, bu sistemin hızlı bir şekilde yayıldığını görmekteyiz. Havayolu, karayolu ve demiryolu her türlü ulaşım kolunda "Yolcu Bilgilendirme Yazılımı" dair öğeleri görmekteyiz. Çoğunlukla yolcuları bilgilendirmek amacıyla oluşturulan bu yazılım sayesinde bir IP altyapısı üzerinden çok sayıda istasyonu yönetmek mümkün. Yolcu Bilgilendirme Yazılımı sayesinde tüm duraklardaki araçları, anlık olarak takip edebilir, yaşanan herhanhi bir sorun (arıza, rötar ya da erteleme) karşısında önleminizi alabilirsiniz.

NEDEN YOLCU BİLGİLENDİRME YAZILIMI?

Tercihe bağlı olarak Yolcu Bilgilendirme Yazılımı’nda içeriğinizi zenginleştirebilirsiniz. Bu ekranlarda hava, yol ve trafik durumu gibi yaşamsal konularla ilgili insanları bilgilendirirken, güncel haberler, reklamlar, kültür sanat etkinlikleri ya da daha farklı içerikti videolarla yolcuları bilgilendirebilirsiniz. Bu tarz yapacağınız interaktif duyurular markanızın akılda kalıcılığını arttırırken, kurumsal imajınıza ve kimliğinize de ciddi katkıda bulunur. Yolcu Bilgilendireme Yazılımları’nda içeriklerin zenginleştirilmesiyle yolculukla çok daha keyifli bir hale bürünür. Yolculuğa dair tüm detayları bu ekran üzerinden verebilirsiniz. Ulaşım aracının kalkış saatini ve mola yerlerini, bütün hareket bilgilerine tek bir ekran üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapacağını anlık bildirimlerle zaman tasarrufu sağlarken, gar ya da istasyonlarda insanların boşuna beklemesinin önüne geçebilirsiniz. Terminal içerisinde yapacağınız bilgilendirme anonsu ya da duyurusunu akıllı zamanlama yöntemiyle istediğiniz şekilde oluşturabilirsiniz.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

+90 216 651 28 34 info@solosis.com.tr