Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranı

Teknolojinin hayatımızın her alanına yerleştiği bir gerçek... Mobil cihazlar günlük yaşantımızı kolaylaştıran araçlar, artık iş dünyasının da en çok tercih edilen ürünlerinden biri. Markalar kurumsal işleyişlerini daha verimli hale getirmek amacıyla teknolojinin tüm olanaklarından yararlarnırken, Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları da bu olanaklarından başında gelmektedir. Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları, verimli toplantı yönetimi, efektif zaman planlaması ve kurumsal kimlik için prestijli bir digital signage çözümüdür. Ortak kullanım alanlarındaki odaların isimlerini, bu odalarda gerçekleştirilecek etkinlik, uygulama ve programları duyurma amacıyla kullanılan bir yönlendirme ve bilgilendirme uygulamasıdır.

 

Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları avantajları

Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları, firmalara günlük toplantı odası kullanım bilgilerinin görütülenmesiyle planlı, konforlu ve kesintisiz bir çalışma ortamı sunuyor. Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları sayesinde hangi departmanın saat kaçta toplantısı olduğu ve benzeri toplantı bilgilerinin takip edilmesini sağlamaktadır. Oteller, kurumsal şirketler ve bünyesinde birden fazla toplantı salonu bulunduran kurum ve kuruluşlar tasarlanan Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları sayesinde toplantılarını tek bir noktadan yönetebilirsiniz.

Bu sayede toplantı odalarını yönetimini sağlarken, katılımın sayısının yüksek olduğu organizasyonlarda oluşan karmaşıklığı da önleyebilir, katılımcı ismi ve pozisyonlarını belirtebilirsiniz. Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları, outlook ve exchange gibi programlarla entegre çalışabildiğinden kurumların iş sürecine katkı sağlar. Hem internet üzerinden hem de lokal network üzerinden ekran içerikleri kurumsal datalara uyumlu çalışabilir. Ortak kullanım alanlarının planlı kullanımını sağlayan Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları, mobil ara yüzden de yönetilebilir. Kurum kimliğime uygun içerik yayını ile marka imajına olumlu etki yapar.

 

Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları'nın kullanım alanları

Plazalar, Ofisler, Genel Müdürlükler gibi ortak kullanılan toplantı odalarının olduğu alanlarda genellikle Toplantı Salonları Bilgilendirme Ekranları tercih edilmektedir. Hastanalerde, muayenehanelerde bulunan kapı kenarlarında doktor ve hasta bilgisinin personel ve hastaya duyurulması sağlanır. Yine okul, otel, AVM gibi yerlerde asansör içlerine konulan ekranlar ile insanlar bilgilendirilir.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

+90 216 651 28 34 info@solosis.com.tr