Niçin Digital Signage?

Niçin Digital Signage?

Teknolojini baş döndürücü bir hızla ilerlediği günümüzde, hedef kitlenizle iletişim kurmak için dikkatlerini üzerinize çekmeniz gerekir. İnsanların bir çoğunun televizyon ve bilgisayarlara bağlılıkları vardır. Bundan dolayı günümüzde insanlarla iletişime geçmenin en kolay yolu görsel iletişimdir . İşte burada ihtiyacımızı karşılayacak şey Digital signage sistemlerdir.

Digital signage, Bilgilendirme Ekranları, Videowall, Totem, Menu Board, Kiosk vb. yazılım ve donanım bileşenlerinin entegrasyonundan oluşan ekran sistemleridir. Digital signage sistemlerini kullanarak geniş kitlelere çok daha kolay ulaşabilirsiniz.

İyi tasarlanmış Digital signage sistemleri ile:

  • Alışveriş merkezlerinde, hava alanlarında, otobüs terminallerinde, vapur iskelelerinde; hoş geldiniz mesajını, yön bulmak için rota adımlarını, reklam afişlerinizi, günlük duyurularınızı iletebilirsiniz.
  • Kamu kurumlarında, ofislerde, otellerde; gerçek zamanlı olarak yol durumunu, haber başlıklarını, hava durumunu,  döviz kurları bilgilerini iletebilirsiniz.
  • Kuruluşların, toplantı odalarında bilgilendirme mesajlarını, personellere iletilmesi gereken duyuru ve mesajları iletebilirsiniz.
  • Sinema salonlarında, eğlence merkezlerinde, fuar alanlarında; film afişi, fragman, video veya iletmek istediğiniz mesaj ile hedef kitleye ulaşabilirsiniz.
  • Restoranlarda, kafelerde; menü içeriklerini ve fiyatlarını müşteriye iletebilirsiniz.
  • Ürün reklamlarınızda daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz.

Digital Signage sisteminin kullanım alanları çok geniştir. Bir ürün, hizmet, bilgi ya da ön plana çıkarmak istediğiniz her şey için Digital Signage sistemlerini  kullanabilirsiniz. Her geçen gün daha popüler hale gelen Digital Signage sistemi sayesinde, yayınlamak istediğiniz şeyi ağ desteği ile uzaktan yönetebilirsiniz. Digital Signage sistemi sayesinde esnek bir şekilde, kontrol ve takip edilebilir bir medya kontrolüne sahip olursunuz. Ön plana çıkarmak istediğiniz şey her neyse bunu ekranların büyüsünden faydalanarak en etkileyici şekilde Digital signage sistemleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik her an kontrol edilebilir olan bu sistem  sayesinde, çok daha verimli bir etki yaratmanız münkündür. Tüm bunların yanında geleneksel yöntemlerin aksine digital signage sistemli ile ile uzun vadede zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

Sizi arayalım

Hadi iş konuşalım

Bir uzmanla konuş

Satış ekibimiz ve müşteri temsilcilerimiz sizin fikirlerinizi ve isteklerinizi dinlemeye hazır. Hizmetlerimiz veya ürünlerimiz hakkında bir sorunuz mu var hemen arayın!

+90 216 651 28 34 info@solosis.com.tr